Hakkımızda


Yılların verdiği birikim ve tecrübemizi şimdede özel servis anlayışı ile sizlerle paylaşıyoruz.

Araç sahiplerinin sıkıntılarını, sorunlarını, isteklerini çok iyi biliyor ve bunları en uygun ve kaliteli şekilde çözüme ulaştırıyoruz. Araç sahiplerini hem kabarık faturalardan hemde gelişi güzel, baştan savma yapılan işlerden kurtarıyor, piyasa fiyatına servis hizmeti veriyoruz.

Servisimizde elektrik, mekanik, boya, kaporta, orjinal ve yan sanayi yedek parça konusunda

kendi dalında uzman, müşterilerimize en kısa sürede, en düzgün şekilde cevap vermeyi benimsemiş personelimizle sizlere hizmet etmekden gurur duyuyoruz.
Bünyemizde Bmw ve MERCEDES ,Mini Cooper,Lanf Rover marka araçların tüm sorunlarını çözebilecek bütün teçhizat mevcuttur. Müşterilerimiz servisimizde araç kabul personelimiz tarafından karşılanır. Sorunları dinlendikden sonra en uygun şekilde arızaları giderilir. Bu arada müşterilerimiz bekleme salonunda vakit geçirebilir, bünyemizdeki yemekhanemizi kullabilirler. Müşterilerimizin araçlarının sorunları giderildikten sonra memnun bir şekilde servisimizden ayrılması bizim için en önemli konudur. Bilgimize, personelimize, kalitemize, kişiliğimize güveniyor henüz bizimle tanışmayan araç sahiplerinide servisimize bekliyoruz.